Názov školy | Základná škola, Vŕšok 489/20, 900 67 Láb |
Adresa školy | Vŕšok 489/20, 900 67 Láb |
Telefón | +42134/7790484, 0919 404 333 |
zslab@zslab.sk | |
WWW stránka | https://zslab.edupage.org |
Priezvisko, meno | telefón | ||
---|---|---|---|
Riaditeľ | Mgr. Ľubica Chovanová | ||
ZRŠ | Mgr. Petra Kováč |
Titl., priezvisko, meno | Kontakt | Funkcia | |
---|---|---|---|
predseda | Ing. Tomáš Klas, PhD. | ||
pedagogickí zamestnanci | Ing. Viera Strolková | ||
Mgr. Petronela Kainová | |||
ostatní zamestnanci | Jana Pírová | ||
zástupcovia rodičov | Marián Moravčík | ||
Ing. Barbora Ďurišová | |||
Kristína Slezáková | |||
zástupca zriaďovateľa | Marek Dufek od 23.11.2022 | ||
iní | Mgr. Mária Petríková od 23.11.2022 | ||
Mgr. Michal Palát od 23.11.2022 | |||
Mgr. Karolína Kovačovicová od 23.11.2022 | |||
od 1.9. 2022- do 22.11. 2022 | |||
boli členmi Rady školy za zriaďovateľa: | Mgr. Daniel Prokop | ||
Mgr. Pavel Chmela | |||
Ing. Laurie Aschley Farmer | |||
Marián Kovár |
Názov | Obecný úrad Láb |
Sídlo | Hlavná ulica č.503/9, 900 67 Láb |
Telefón | 0905358626 |
starosta@obeclab.sk |
Stretnutia Rady školy v školskom roku 2022/2023:
03.11. 2022 - schvaľovanie základných pedagogických dokumentov
21.12. 2022 - na stretnutí bolo prerokované:
- návrh rozpočtu školy na rok 2023
- príprava zasadnutí a plánu práce RŠ na rok 2023
- zhodnotenie spolupráce školy, rodičov a iných zložiek
- organizácia doplnkových volieb z radov rodičov do Rady školy
18. 04. 2023 - na tomto zasadnutí boli členovia oboznámení s výsledkom doplnkových volieb
- hlavnou náplňou stretnutia bola príprava voľby riaditeľa v júni 2023
04. 07. 2023 - na zasadnutí boli vyhodnotené výsledky volieb za riaditeľa ZŠ
- zhodnotenie práce Rady školy v školskom roku 2022/2023
členovia boli oboznámení so školským vzdelávacím programom na šk. rok 2023/2024 ISCED I., ISCED II.,
Poradné orgány riaditeľky školy:
Pedagogická rada
Pedagogická rada je zložená z pedagogických zamestnancov školy.
Metodické združenie pre 1. stupeň
Vedúca MZ - Mgr. Jarmily Šimekovej
Metodické združenie pre 2. stupeň
Vedúci MZ - Mgr. Andrej Hýll
Počet žiakov školy: 222
Počet tried: 13
Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
počet tried | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 13 |
počet žiakov | 32 | 29 | 28 | 33 | 27 | 23 | 19 | 15 | 16 | 222 |
z toho v ŠKD | 30 | 23 | 24 | 77 |
Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
---|---|---|---|---|
TPP | 14 | 8 | 14 - 100% | 6 -100% |
DPP | 5 | |||
Znížený úväzok | 3 | 2 | 1 - 78,27 1 -65,22% | 1 - 60% 1 - 80% 1 - 50 |
ZPS | 1 | |||
Na dohodu | 1 |
počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
---|---|---|---|
učiteľov | 6 | 10 | 16 |
vychovávateľov | 0 | 3 | 3 |
asistentov učiteľa | 1 | 0 | 1 |
spolu | 7 | 13 | 20 |
SEPTEMBER 2022
5. 9.2022 Slávnostné
otvorenie školského roka 2022/2023
6. 9.-28.10.2022 Testovanie
pohybových predpokladov žiakov 1. až 3. ročníka
8. 9.2022 Plenárne
zasadnutie rodičov
13. 9.2022 Vychádzka
po obci (3.A, 3.B)
16. 9.2022 Riaditeľské
voľno
21. 9.2022 Zdravý životný
štýl v spolupráci s CPPPaP Malacky – začiatok programu
28 9.2022 Hlasovanie
o Strom roka
29. 9.2022 Návšteva
POSPO – darovanie krvi s prednáškou
OKTÓBER 2022
3. 10. – 6. 10.2022 Súťaž
o najkrajšiu tekvicu (celá škola)
4. 10.2022 Deň pešej chôdze –
presun zo školskej jedálne do budovy školy (celá škola)
05. 10.2022 CPPPaP Malacky:
program Zdravý životný štýl (8. ročník)
6. 10.2022 Hovorme
o jedle: beseda so včelárom (8. ročník)
6. 10.2022 Šarkaniáda
– cvičenia v prírode (celá škola)
7. 10.2022 Bábkové
divadielko O pyšnej Dorotke (1. stupeň)
7.10.2022 Exkurzia: POSPO LÁB Výstava
poľnohospodárskych produktov a strojov (2. - 4. ročník)
7. 10.2023 Deň
župných škôl (9. trieda)
10. 10.2023 Prezentácia SOŠ
Exnárova
10.10.-13.10.2022 Súťaž
o najťažšie jablko (celá škola)
10. 10.2023 Hovorme
o jedle: Cukry, tuky, soľ (9. trieda)
13.10.2022 Vychádzka obcou (4.A, 4.B)
13.10.2022 Projekt Hovorme o jedle: Cukry,
tuky, soľ (5. trieda)
13.10.2022 Školské kolo: Olympiáda zo SJL (9.
trieda)
18. 10.2022 Projekt Hovorme o jedle: Soli v potravinách
23. 10.2022 Proforient (9. trieda)
23. 10.2022 Vystúpenie
na obecnom posedení pre dôchodcov
25. 10.2022 Deň
školských knižníc (celá škola)
25.10.2022 Október mesiac úcty
k starším – pozdravy, poďakovanie starým rodičom (2.B)
25. 10.2022 Výchovno-vzdelávacia
exkurzia do Bratislavy (8. ročník)
26. 10.2022 Pasovanie
prvákov (1.A, 1.B)
27. 10.2022 Netradičné vyučovanie
v halloweenských maskách (celá škola)
NOVEMBER 2022
2. 11.2022 Súťaž Kúzelný
zelovoc
2. 11.2022 Vychádzka cez obec
spojená s návštevou cintorína (1. stupeň)
8. 11.2022 Matematická
súťaž iBobor (celá škola okrem 1. ročníka)
9. 11.2022 Koncert
ľudových nástrojov – Bosoráci (celá škola)
10. 11.2022 Návšteva
predškolákov z MŠ (1.A, 1.B)
11. 11.2022 Kladenie venca
k pomníku padlých vojakov 1. svetovej vojny (3.A, 3.B, 4.A, 4.B)
11. 11.2022 Komparo (9. trieda)
11. 11.2022 iBobor
14. 11.2022 Súťaž
s Kauflandom: Najúžasnejšie zvieratko
15. 11.2022 Hodnotiaca štvrťročná
porada
15. 11.2022 Rodičovské
združenie
15. 11.2022 Školské
kolo: Olympiáda z ANJ
16.11.2022 Školské
kolo: Olympiáda z DEJ
18. 11. 2022 Výchovno-vzdelávacia
exkurzia do Bratislavy – COSMOS DISCOVERY
20. 11.2022 Futbalový
zápas v Bratislave (Slovensko – Chile)
24. 11.2022 Súťaž
Ypsilon: Slovina je hra (4.A, 4.B, 7. ročník)
24. 11.2022 Olympijský
odznak všestrannosti
23. 11.2022 Školské
kolo: Olympiáda z GEO
28. 11.2022 Projekt
Moduly pre žiakov 1. stupňa
28. 11.2022 Projekt
Detský čin roka
29.11.-2.12.2022 Prerušenie vyučovania
z dôvodu vysokej chorobnosti – dištančné vyučovanie
30. 11.2022 Ondrejský lampiónový
sprievod – prechádzka cez obec (celá škola)
DECEMBER 2022
5. 12.2023 Projekt: Koľko
lásky sa zmestí do krabice od topánok – darčeky pre seniorov (celá škola)
6. 12.2022 Mikuláš
(celá škola)
6.12.2022 Súťaž
Všetkovedko (2.-4. ročník)
7. 12.2022 Školské
kolo: Pytagoriáda (3.-9. ročník)
10.12.2022 Obecná
oslava Mikuláša (1.A)
19. 12.2022 Vianočné
trhy v Bratislave (9. trieda)
21. 12.2022 Vianočný
volejbalový turnaj
22. 12.2022 Vianočná
akadémia (celá škola)
22.12.2022 Zapojenie do
výtvarnej súťaže Kúzelný zelovoc (ocenené práce – 2 žiaci)
14. 10.2022 Projekt „Hovorme
o jedle“ (4.B)
JANUÁR 2023
11. 1.2023 CPPPaP Malacky,
psychologička: program Zdravý životný štýl (8. ročník)
12. 1.2023 Triedne
rodičovské združenie
12. 1.2023 Beseda
„Vzťahy“ (Centrum pre rodinu – Pezinok) (8., 9. ročník)
19. 1.2023 Olympiáda
z anglického jazyka okresné kolo v Malackách
30. 1.2023 Pyžamový
deň (6.-9. trieda)
31. 1.2023 Výpis
z klasifikácie (celá škola)
31. 1.2023 Korčuľovanie
v Malackách (9. trieda)
FEBRUÁR 2023
1. 2.2023 EDU
Escape Room (3.A, 3.B, 4.A, 4.B)
2. 2.2023 Návšteva
školskej knižnice (2.A)
6. 2.2023 Korčuľovanie
na klzisku v Malackách (2.A, 2.B, 3.A, 3.B)
8. 2.2023 Výchovný
koncert Živá voda (celá škola)
8. 2.2023 Biblická
olympiáda: A Slovo bolo u Boha (2.A)
9. 2.2023 Školské
kolo: Olympiádaz z CHE (8., 9. trieda)
10.2.2023 Školské
kolo Zúbkove pramene (celá škola)
13. 2.2023 Korčuľovanie
na klzisku v Malackách (4.A, 4.B)
16.2.2023 Súťaž:
Ypsilon (2.A, 2.B)
17.2.2023 Karneval
(celá škola)
17. 2.2023 Olympiáda
z BIO (8. trieda)
MAREC 2023
2.3.2023 Exkurzia na
Obecný úrad spojená s vlastivednou vychádzkou (3.A, 3.B)
05. 03.2023 Škola ide na Slovan –
HC Slovan Bratislava : HC Nové Zámky (návšteva hokejového zápasu) (8., 9.
trieda)
10. 3.2023 Návšteva školskej
knižnice (4.A)
13. 3.2023 Super Florbal
Pohár (8. trieda)
13. 3.2023 Exkurzia do Viedne
(8. trieda)
14.3.2023 Školské
maratónske hry v Malackách (4.A, 4.B)
15. 3.2023 Turnaj vo florbale
15.3.2023 Návšteva
detí z materskej školy (1.A, 1.B)
17. 3.2023 Midi
Cool Volley
20.3.2023 Okresné
kolo Pytagoriáda Malacky
21.3.2023 Ponožková výzva:
Každý sme iný – projekt pre ľudí s Downovým syndrómom (celá škola)
21. 3.2023 Ekoolympiáda
(7. trieda)
22.3.2023 Exkurzia:
Včelia paseka (1.A, 1.B)
22. 3.2023 Deň
vody – aktivity v triede na tému voda (2.A, 2.B)
24.3.2023 Exkurzia
do čističky odpadových vôd (3.B)
24.3.2023 Ekonomická
olympiáda
24.3.2023 Olympiáda
z BIO
27.3.2023 Súťaž
Klokanko (2.-4. ročník)
27.3.2023 Turnaj
vo volejbale
29. 3.2023 Futbalový
turnaj
30.3.2023 Koncert
Škola života – „Slovensko spieva“ (celá škola)
31.3.2023 Okresné
kolo olympiády z GEO
APRÍL 2023
2.4.-6.4.2023 Lyžiarsky výcvik
5. 4.2023 Spolupráca
s psychológom z CPPPaP MA: Emócie a vzťahy v triede
12. 4.2023 Okresné kolo:
Olympiáda z MAT
13.4.2023 Projekt Moduly TŠV
– 1. časť (4.A, 4.B)
14. 4.2023 Deň
otvorených dverí ZŠ Láb (celá škola)
17.4.2023 Súťaž Varíme spolu
zdravo a chutne cez projekt Viem, čo zjem
17. 4.2023 IQ
olympiáda školské kolo
18.4.2023 Rodičovské
združenie
19.4.2023 Návšteva Múzea M.
Tillnera v Malackách – program – „Zoznámte sa s múzeom“ (2.B)
19.4.2023 Odznak
všestrannosti (6. trieda)
20.4.2023 Dramatizované
čítanie v rámci súťaže Osmijankova záhrada (1.A, 1.B, 2.A, 2.B)
20.4.2023 Projekt Moduly TŠV
– 2. časť (4.A, 4.B)
20.4.2023 Zber odpadu na
detskom ihrisku v obci – Deň Zeme
22.4.2023 „Súťaž zručnosti
hasičov“ v Zohore (3.A) (dievčenské družstvo 3. miesto)
25.4.2023 Kurz prvej pomoci
ČK Láb (4.A, 4.B)
25.4.2023 Exkurzia Cosmos
Discovery
26. 4.2023 CPPPaP –
psychologička v triede – Vzťahy v triede (4.B)
26. 04.2023 Kurz I. pomoci (8.,
9. ročník)
28. 4.2023 Súťaž „Mc Donald
Cup“ (1. miesto v okresnom kole)
MÁJ 2023
3.5.2023 Bábkové divadlo
v Bratislave: Malá morská víla (1. stupeň)
4. 5.2023 Cyklo výlet (Láb
– cyklomost Marcheg)
5. 5.2023 Levárska muška
(súťaž v streľbe zo vzduchovky)
6. 5.2023 „Súťaž zručnosti
hasičov“ v Záhorskej Vsi
9.5. 2023 Krajské kolo
McDonald´s Cup (1. žiak)
09. 05. Proforient
online (8. trieda)
10.5.2023 CPPPaP – psychologička v
triede – Vzťahy v triede (4.A)
12. 5.2023 Kino
Cinema CITY v Bratislave (7. trieda)
14. 5.2023 Kultúrny
program ku Dňu matiek (celá škola)
18. 5.2023 Didaktické
hry (4.B)
19. 5.2023 Výlet do
Bratislavy – historické centrum a kino v Auparku (9. trieda)
20. 5.2023 Škola
ide na Slovan (9. trieda)
23. 5.2023 Putovný
pohár MDD v šachu (Malacky) (7. trieda)
25. 5.2023 Futbalový turnaj
v ZŠ Záhorská Ves Turnaj priateľstva (7., 8. trieda)
29. 5. 2023 Mobilné
planetárium (celá škola)
29. 5. 2023 Turnaj
vo florbale
30.5.2023 BIBIANA –
medzinárodný dom umenia – Bratislava, prehliadka expozície a program
„Srdce na mieste“ (2.B)
30. 5.2023 Vlastivedná
exkurzia na Červený Kameň (3.A, 3.B)
30.5.2023 Mobilné planetárium
v škole
JÚN 2023
1.6.2023 Deň
detí v škole (celá škola)
2. 6.2023 Didaktické
hry (4.B)
7. 6.2023 Spoločné
koncoročné fotenie (celá škola)
7. 6.2023 CPPPaP
– psychologička v triede – Vzťahy v triede (4.A)
12. 6.2023 Koncoročný výlet:
Železná Studnička v Bratislave (1.A, 1.B)
12.6. -16.6.2023 Škola v prírode
penzión Horec Králiky (3.A, 3.B, 4.A, 4.B)
12. 6.2023 Koncoročný
výlet: ABELAND v Lozorne (2.A, 2.B)
13. 6.2023 Koncoročný výlet
na Devín (7. trieda)
13. 6.2023 Vypúšťanie motýľov
(2.A, 2.B)
19.6. -23.6.2023 Plavecký výcvik (3.B)
19.6.2023 Koncoročný výlet
do Trenčína (5., 6. trieda)
21.6.2023 Výlet
Bojnice (6., 7., 8. trieda)
22. 6. 2023 Vychádzka
po obci (2.A, 2.B)
22.6.2023 Účelové cvičenie – teoretická časť
(2. stupeň)
23.6.2023 Účelové cvičenie – praktická časť
(Poľovnícka chata) (2. stupeň)
23. 6.2023 Rozlúčka
na školskom dvore (9. trieda)
25. 6.2023 Návšteva
divadelného predstavenia Veselé paničky windsorské (9. trieda)
28. 6. 2023 Slávnostná
akadémia
29. 6.2023 Slávnostné
ukončenie školského roka 2022/2023
30. 6.2023 Riaditeľské voľno
Priestorové
vybavenie
a, pre manažment školy sú
zariadené
b, pre pedagogických
zamestnancov školy
c, pre nepedagogických
zamestnancov
d, hygienické priestory
e, odkladacie
a úložné priestory
f, informačno-komunikačný
priestor
g, učebné priestory
(interné/externé)
Silné
stránky našej školy:
Ø učitelia,
ktorí sa snažia na sebe pracovať a ďalej sa vzdelávať.
Ø zodpovedný,
kreatívny a kvalifikovaný pedagogický zbor.
Ø
ochota zamestnancov školy ku
zmenám,
vysoká odbornosť vyučovania,
Ø
kvalitne fungujúca tímová práca učiteľov,
Ø
záujem učiteľov o ďalšie vzdelávanie (I. a
II. kvalifikačná skúška, IKT,...),
Ø
výchovný systém zameraný na spoluprácu so
zákonnými zástupcami žiakov
a eliminovanie výchovných problémov s deťmi,
Ø
starostlivosť o deti vyžadujúce špecifické
podmienky vzdelávania,
Ø starostlivosť
o začlenených žiakov
Ø projektové
aktivity školy a realizácia niekoľkých dlhodobých projektov
Ø zvýšený počet hodín výučby cudzieho jazyka.
Ø na 1. stupni anglický jazyk už od 1. ročníka,
Ø internetová žiacka knižka.
Ø dataprojektory
a interaktívne tabule, interaktívne monitory vo všetkých triedach,
Ø dobrá príprava žiakov na Testovanie 5 a 9
Ø fungujúce
športové aktivity
Ø prezentácia
školy na verejnosti
Ø výborné
výsledky žiakov na súťažiach a olympiádach,
Ø fungujúca
práca záujmových útvarov v mimovyučovacom čase,
Ø spolupráca
so SZUŠ – hudobný, výtvarný, odbor v priestoroch školy
Ø aktivity
na získanie mimorozpočtových finančných prostriedkov(2 % dane z príjmov,
sponzorské príspevky, projekty, zber papiera...).
Ø pravidelné
rekonštrukcie a údržba technického stavu budovy školy
Ø nadštandardný
areál školy, pravidelne udržiavaný
Slabé
stránky našej školy, na ktoré sa zameriavame v budúcnosti:
Ø nedostatok
priestoru v škole – zmenšenie tried , čo znamená zníženie kapacity triedy
Ø absencia
odborných kabinetov – napr. pre chémiu, techniku, výtvarnú výchovu
Ø umiestnenie
školskej jedálne v centre obce
Ø materiálno-technické
zabezpečenie pre všetky odborné – prírodovedné predmety
Ø potrebná
rekonštrukcia školského areálu – rekonštrukcia drevín, obnova doskočiska,
rekonštrukcia bežeckej dráhy, volejbalového, futbalového ihriska
Ø zisk
finančných zdrojov pre herné prvky -
šmýkalky, preliezky, workoutové zostavy
Ø potrebná
rekonštrukcia podlahy v telocvični
Ø vzdialená
autobusová zastávka od školy – pre cestujúcich žiakov je príliš vzdialená
Počet žiakov so ŠVVP: 7 žiakov
na 1. stupni - 3 žiaci
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2023: súčet 40 / počet dievčat 17
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2023: súčet 36 / počet dievčat 16
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet 4 / počet dievčat 1
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2023 : 16 žiakov
Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Počet žiakov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Trieda | ANJ | BIO | DEJ | DEJ | DOV | DOV | DRA | EVY | ESV | ETV | FIG | FYZ | GEO | HUV | CHE |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
predškoláci | |||||||||||||||
1.A | |||||||||||||||
1.B | |||||||||||||||
2.A | 1 | ||||||||||||||
2.B | 1,21 | ||||||||||||||
3.A | 1,21 | ||||||||||||||
3.B | 1,57 | ||||||||||||||
4.A | 1,06 | ||||||||||||||
4.B | 1,41 | ||||||||||||||
5. | 1,81 | 2 | 1,52 | 1,26 | 2,19 | 1,07 | |||||||||
6. | 1,96 | 2,17 | 2 | 2,26 | 1,91 | 1 | |||||||||
7. | 1,95 | 2 | 2,21 | 2,11 | 2,05 | 1 | 2,05 | ||||||||
8. | 1,47 | 1,6 | 1,67 | 2,27 | 1,4 | 1 | 2 | ||||||||
9. | 2 | 2,13 | 2,38 | 2,38 | 1,5 | 2,31 |
Trieda | INV | INF | MAT | MDV | MLZ | NBI | NEJ | NTV | OBN | OBN | OBV | PCP | TXR | PCV | PCV |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
predškoláci | |||||||||||||||
1.A | |||||||||||||||
1.B | |||||||||||||||
2.A | 1,14 | ||||||||||||||
2.B | 1,43 | ||||||||||||||
3.A | 1,71 | ||||||||||||||
3.B | 1,79 | ||||||||||||||
4.A | 1,35 | ||||||||||||||
4.B | 1,47 | ||||||||||||||
5. | 1,19 | 2 | |||||||||||||
6. | 1,09 | 2,04 | 1 | 1,04 | |||||||||||
7. | 1 | 2,53 | 2,11 | 1 | |||||||||||
8. | 1 | 2,33 | 1,67 | ||||||||||||
9. | 1 | 2,81 | 2,19 | 1 |
Trieda | PRI | PDA | Prv | REG | REV | RHV | RUJ | RUJ | SJL | SJL | Spr | SEE | THV | TCH | TSV |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
predškoláci | |||||||||||||||
1.A | 1 | ||||||||||||||
1.B | 1 | ||||||||||||||
2.A | 1 | 1,21 | 1 | ||||||||||||
2.B | 1 | 1,36 | 1 | ||||||||||||
3.A | 1,14 | 1,79 | 1 | ||||||||||||
3.B | 1,57 | 1,86 | 1 | ||||||||||||
4.A | 1,41 | 1,41 | 1 | ||||||||||||
4.B | 1,59 | 1,59 | 1 | ||||||||||||
5. | 2,22 | 1 | 1 | 1,04 | |||||||||||
6. | 2,43 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
7. | 2,42 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
8. | 2,13 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
9. | 2,94 | 1 | 1 | 1,25 |
Trieda | TSV | TEV | TYS | TES | TES | TPP | PIT | VLA | VUM | VYV | ZZS | ZEM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
predškoláci | ||||||||||||
1.A | ||||||||||||
1.B | ||||||||||||
2.A | ||||||||||||
2.B | ||||||||||||
3.A | 1,14 | |||||||||||
3.B | 1,57 | |||||||||||
4.A | 1,29 | |||||||||||
4.B | 1,47 | |||||||||||
5. | 1 | 1 | ||||||||||
6. | 1 | |||||||||||
7. | 1 | |||||||||||
8. | 1 | |||||||||||
9. | 1 |
Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
---|---|---|---|---|
predškoláci | 0 | 0 | 0 | 0 |
1.A | 17 | 17 | 0 | 0 |
1.B | 15 | 15 | 0 | 0 |
2.A | 14 | 14 | 0 | 0 |
2.B | 14 | 14 | 0 | 0 |
3.A | 14 | 14 | 0 | 0 |
3.B | 14 | 14 | 0 | 0 |
4.A | 17 | 17 | 0 | 0 |
4.B | 17 | 17 | 0 | 0 |
5. | 27 | 27 | 0 | 0 |
6. | 23 | 23 | 0 | 0 |
7. | 19 | 19 | 0 | 0 |
8. | 15 | 15 | 0 | 0 |
9. | 16 | 16 | 0 | 0 |
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
466 154,00,- - dotácia , skutočné čerpanie
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
poplatky ŠKD - 7 500,-
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
6 272,- vyplatenie odmien a nákup materiálu pre činnosť krúžkov
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
330,- dar, výhra v projekte "Hovorme o jedle"
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
nenormatívne FP : - príspevok na učebnice - 6639,00,-
- projekt "Spolu múdrejší" - 5791,95,-
Vypracoval: Mgr. Ľubica Chovanová
V Lábe, 16. októbra 2023
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa: 17.10.2023
Powered by aSc EduPage