• Lúči sa s nami 9. trieda s pani uč. Strolkovou

• Rok po roku deviataci odovzdávajú svoje žezlo ôsmakom, ktorí ani netušia čo ich čaká. Teraz budú najstarší, najmúdrejší, vážení a obľúbení, tak je čas, aby sme im konečne prenechali trón – náš čas vypršal! Aj keď sme len deviataci, ktorí „zjedli všetku múdrosť sveta“, chceli by sme sa vám z celého srdca poďakovať. Osobitá vďaka patrí našej triednej pani učiteľke za jej obetavosť, pevné nervy a lásku, ktorú sme cítili každý jeden deň. Tak ešte raz ďakujeme celému učiteľskému zboru za to, že nám vždy verili a vydržali to snami až do dnes.

Ďakujeme, budete nám chýbať!

• Lúčime sa s pani uč. Kolandrovou

• Niečo sa končí a nie je to len školský rok.

Slzy sa tisnú do očí - pani učiteľka Kolandrová ide po 38 rokoch na dôchodok.

Zanechala po sebe hlbokú stopu, veď učila tu dlhý čas.

Spoločné zážitky na srdce klopú, spomínať bude každý z nás.

Mnoho síl venovala práci, mnoho času strávila medzi nami.

Prešli jej pod rukami mnohí žiaci, učila Vašich otcov, učila i mamy. Ť

ažko z úst sa slová derú, keď v hrdle máme hrču veľkú.

Nech aj ďalšie Vaše kroky šťastné sú po dlhé roky!

Dnes Vám patrí vďaka veľká, drahá pani učiteľka, kolegyňa a skvelý človek p.Margita Kolandrová.

• Rozlúčková párty

• Ďakujeme p.uč.Kainovej a p.uč.Hýllovi, že včera zorganizovali pre 6.a 7.triedu rozlúčkovú party na šk.dvore. Deti si užili disco, rôzne hry a neskôr aj večerné kino. Ďakujeme rodičom za občerstvenie a zmrzlinu.

• Ocenenia žiakov

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Ocenenia žiakov.

Dnes sme v priestoroch našej TV ocenili žiakov za úspešné reprezentovanie našej školy počas roka v rôznych súťažiach (matematická, anglická, slovenská, športová..) A taktiež sme ocenili prvých 8 žiakov za celoročný zber papiera, elektro - odpadu a monočlánkov.

Papier: 1.miesto Nováková Nina (2.A ) 2. miesto Klasová Veronika (3.A) 3. miesto Dufeková Simona (8.tr.) Elektroodpad : 1. miesto Vícena Dominik (3.A) 2. miesto Ďuriš Dominik (1.A) 3. miesto Lazarová Mia (1.B) Monočlánky : 1. miesto Fogl Michal (4.trieda) 2. miesto Klasová Veronika (3.A) 3. miesto Raninec Peter (3.B)

Ďakujeme veľmi pekne p.Hrebeňovej M.za poskytnutie sladkostí pre ocenené deti.

• Koncoročný výlet 3.B triedy

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Koncoročný výlet 3.B triedy.

3.B trieda spolu s pani uč. Šimekovou absolvovala výlet na poľovnícku chatu a zmrzlinu. Ďakujeme rodičom p.Šišulákovej, p. Harculovi za doprovod a p. Bartekovi P. a Žaludnému O. za poskytnutie priestorov poľovníckej chaty a za kofolu a minerálku.

• Čerstvé hlavičky Kaufland

• Dnes sme posledný krát obdržali ovocie z Kaufland Slovenská republika.

Zvykli sme si na každo - týždenný prísun ovocia a ďakujeme všetkým, ktorí nám celý rok pomáhali s vozením ovocia, nakoľko sme si museli dopravu zabezpečiť sami.

• Letná ŠKD

• Poprosíme rodičov, ktorí prihlásili svoje deti do letnej ŠKD aby uhradili poplatok v sume 10 euro na účet.

• Koniec šk.roka 2021/2022

• Upozornenie - obedy sa budú dňa 30.6. podávať od 11:00 hod. do 13:00 hod. v školskej jedálni a nedajú sa zobrať so sebou do termoboxov!

Kto nemá v tento deň záujem o obed, prosíme odhláste sa u vedúcej šk. jedálne.

Družina v tento deň nefunguje.

• Dobrý ježko

• Dnes mali všetci žiaci našej školy možnosť ochutnať čerešne pestované v Dunajskej Lužnej a teda musíme povedať, že boli fantastické.

Projekt je financovaný s finančnou podporou EU - podpora školského programu.

Ďakujeme - @Dobryjezko - www.dobryjezko.sk

• Práca v 3.B triede

• 3.B trieda spolu s pani učiteľkou Šimekovou vytvárala na hod. matematiky stavby z kociek a stihla vyrobiť aj darčeky ku Dňu Otcov.